Přeprava balíků po ČR

Každým dnem je potřeba poslat balík zákazníkovi nebo třeba někomu z rodiny. Nemluvě např. o provozovatelích . e-shopů, kteří se musejí sami starat sami o jeho logistiku. Úspora času a nákladů při uživatelsky přívětivém, rychlém a levném řešení přepravy balíků může být ve výsledku obrovská. I v případě, že jde o zasílání balíků po České Republice, rozdíl v kvalitě a cenách jednotlivých přepravců je někdy značný.

Nemrhejte tedy svými penězi a drahocenným časem při čekání ve frontě na poště a raději si objednejte vyzvednutí balíku na Vámi zadané adrese, zaplaťte online a už jen čekejte na potvrzení o doručení zásilky. Není to mnohem snazší, pohodlnější a jednodušší, než se tahat s balíky na poštu? Trávit tam desítky minut a čekat na moment, kdy konečně cinkne vaše číslo a vy se budete moci pokorně odebrat k přepážce?

Buďte rozumní a posílejte balíky online! 🙂 

Přepravce

Hmotnost

Cena bez DPH od

Cena s DPH od

Objednávka

gls logo male

Balík do 1 kg

73,55 Kč

89 Kč

gls logo male

Balík do 2 kg

78,51 Kč

95 Kč

gls logo male

Balík do 3 kg

81,82 Kč

99 Kč

gls logo male

Balík do 5 kg

86,78 Kč

105 Kč

gls logo male

Balík do 10 kg

104,96 Kč

127 Kč

gls logo male

Balík do 15 kg

114,05 Kč

138 Kč

gls logo male

Balík do 20 kg

123,14 Kč

149 Kč

dpd logo male

Balík do 30 kg

152,89 Kč

185 Kč

dpd logo male

Balík do 40 kg

172,73 Kč

209 Kč

dpd logo male

Balík do 50 kg

189,26 Kč

229 Kč

Nezapomeňte, s námi můžete poslat zásilku po ČR až do hmotnosti 3000 kg!

Jako bernou minci můžete brát tento ceník, pokud posíláte balík nepřekračující váhu 50 kg s běžnými rozměry, pro které platí pravidlo 2x výška + 2x šířka + délka < 3 metry.

Pokud si přejete poslat zásilku, která se nevejde do našich tabulek, nezoufejte. Zajistíme přepravu i tzv. nadrozměrných zásilek do hmotnosti až 3000 kg. Je pravda, že v těchto případech je cena závislá na přesné vzdálenosti od místa A, kde Vám drobečka naložíme, do bodu B, kde ho zase šetrně vyložíme.

Co můžete od přepravy očekávat?


Cena včetně DPH 


Pojištění v ceně


Doba doručení


Sledování online


Tisk štítku


Přeprava probíhá


Info o doručení


Hodnoceníod 89 Kč do 229 Kč


minimálně 6000 Kč


1 den


lze sledovat online


není potřeba


v pracovní dny


e-mailem


4,6 


 

Abychom zásilku spolehlivě a bezpečně doručili, pomozte nám s těmito věcmi

Nezapomeňte vyplnit telefonní číslo

Usnadněme si život navzájem. Při objednávce nezapomeňte zadat telefonní číslo jak na odesílatele, tak na příjemce balíku. V momentě, kdy si kurýr nebudě vědět rady s adresou, nebude moci vás nebo příjemce zastihnout, pomocí mobilního čísla je možné se spojit a domluvit. Předejde se tak zbytečnému zpoždění ať při přebírání nebo doručování balíku.

 

Neposílejte živá zvířátka, peníze nebo revolver

Věřím, že jsme všichni rozumně uvažující lidé, přesto by někoho mohlo napadnout poslat balíkovou službou i věci, které by se takto posílat prostě neměli. Je proto nutné vymezit seznam věcí zakázaných z přepravy, abychom předešli újmě finanční, zdravotní nebo třeba psychické. Souhrn věcí vyloučených z přepravy najdete zde.

 

Neposílejte balíky na posledních chvíli

Myslete prosím na to, že nikdo není bezchybný, a že na silnicích se občas dějí nepředvídatelné věci. Počítejte tak proto s možným zpožděním doručení, zvláště pokud posíláte důležité zásilky. Balíky jsou standardně doručovány do 1 pracovního dne (po ČR), ale vlivem počasí, dopravních špiček, omezení, poruch, nebo prostě lidské chyby mohou nastat drobná zpoždění.

 

Ověřte si cenu přepravného

Jednoduše zadejte do kalkulačky váhu a rozměry zásilky a zvolte pro vás nejvhodnější variantu a zásilku odešlete. V momentě, kdy bude zásilka v systému zaregistrována, získáte unikátní sledovací kód, pomocí něhož budete moci monitorovat pohyb zásilky online, kdykoli si vzpomenete.