Zjednodušte si život a ušetřete na přepravném

Pro podnikatele, e-shopisty a další ičaře jsme připravili speciální nabídku. Víme, že Váš čas je důležitý, proto vám nabízíme výraznou úsporu nejen času, ale také financí. Jestli denně odbavujete větší množství zásilek, tato nabídka je šitá na míru právě Vám.

 

Máme pro vás něco navíc

 nevyžadujeme žádné minimální objemy objednávek

máte na výběr z několika přepravních společností bez nutnosti uzavřené smlouvy s daným dopravcem

 pojištění do 6 000 Kč nebo 50 000 Kč v základní ceně podle vybraného přepravce

 perfektní ceny jak pro vnitrostátní, tak mezinárodní přepravu

 monitoring zásilek na jednom místě bez ohledu na využívaného dopravce

 dobírky nejen v rámci ČR, ale i v zahraničí s možností výplaty v CZK nebo EUR

podrobné analýzy a statistiky pro vyhodnocení dat pro jednotlivé dopravce

 informujeme Vás i zákazníka formou SMS a e-mailem o všech událostech během přepravy

 možnost platby na fakturu 1x měsíčně

 propojení s řadou e-shopových řešení

 možnost bezplatně propojit Váš systém s naší aplikací

Každodenní svoz zásilek

Pokud zatím nejste naším podnikatelský partnerem, zásilky je nutné objednat předem a následující den čekat, až na zadanou adresu přijede kurýr a objednané balíky vyzvedne. Objednávky je nutné odeslat do určitého času, aby je bylo možné následující den zrealizovat.

Služba pro podnikatele funguje v tomto směru trochu jinak a daleko příjemněji. Pokud potřebujete zásilky expedovat během celého dne a na nic nečekat, nabízíme pravidelný, každodenní svoz. Kurýr dorazí na vybranou adresu v dohodnutý čas a vyzvedne u Vás všechny aktuálně připravené balíky. Objednávky tak můžete expedovat kdykoli před příjezdem kurýra. Tato služba vyžaduje tisk štítků ze strany zákazníka.

Hromadné podání přes naši aplikaci

Protože víme, že čas nikdo z nás nezastaví, snažíme se vám zkrátit čas pro nezbytné úkony na minimum. Přes naši speciální webovou aplikaci můžete podávat zásilky hromadně. Můžete naimportovat data všech běžných formátů. Tisk všech štítků pak provedete jedním kliknutím. Všechny zásilky jsou zaneseny do systému a vy máte možnost sledovat přehledné statistiky a tiskové sestavy.

Propojte se s námi pomocí API rozhraní

Jak si maximálně zjednodušit, zpříjemnit a urychlit objednání přepravy zásilek? Pokud nejste troškaři a odesíláte denně větší množství zásilek, připravili jsme pro Vás řešení, jak celý proces ještě více zkrátit a zjednodušit. Pomocí API rozhraní můžete propojit vaše řešení (e-shop,podnikový software) s naším systémem.

Tato vychytávka Vám umožní posílat balíky a tisknout štítky jedním kliknutím přímo z vašeho systému. Z prostředí, ve kterém jste jako doma. Pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám s propojením pomůžeme.

Měli byste zájem?

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem o naše služby pro podnikatele, velmi nás to těší. Neváhejte se na nás obrátit. Připravíme Vám řešení na míru spolu s kalkulací úspor. Přesvědčte se i Vy o výhodách služeb pro podnikatele.