Je to velice snadné.

Zajímá vás, jak nejvýhodněji poslat balík po České Republice, nebo také do zahraničí? Už nemusíte dál hledat, my tuhle práci uděláme za vás. Stačí nám prozradit pár informací, abychom věděli kam a jak velký balík chcete poslat a my vám najdeme tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Zadejte do našeho kalkulátoru zásilek rozměry a váhu zásilky a za vteřinku budete znát nejlevnější možnost, jak takový balík poslat.

2330x200

Stačí vzít do ruky metr a rychle přeměřit velikost balíku. Zvážit ho můžete například tak, že se samotní zvážíte a poté stoupnete na váhu s balíkem v ruce. Rozdíl je to, kolik váží balík. Menší balíčky můžete zvážit třeba na kuchyňské váze. Jednoduché a rychlé.

3-330x200

Doporučíme vám výběr z předních poskytovatelů balíkových a kurýrních služeb, takže si budete moci zvolit toho přepravce, který je vám nejbližší. Na nás je, aby jste získali vždy nejvýhodnější nabídku přesně podle vašich aktuálních potřeb.

4-330x200

V dalším kroku objednávky přepravy bude potřeba vyplnit pár dalších údajů. Především abychom věděli odkud, kdy a komu máme balík doručit. Bez těchto údajů by se to prostě nepovedlo 🙂 Vyplňte prosím také tel. kontakt na příjemce, aby ho mohl kurýr zastihnout a domluvit se s ním na předání zásilky. V partnerském rozhraní si také můžete ukládat adresy příjemců, což vám usnadní práci při opakovaných dodávkách stejným příjemcům. Do jedné objednávky můžete vložit více zásilek a poté již jen nastavíte fakturační údaje. Teď už stačí jen zaplatit pomocí některé z platebních bran.

5-330x200

Aby se dostala zásilka na místo určení v pořádku, je dobré věnovat nějakou péči také jejímu zabalení a označení. Přesné pokyny pro balení zásilek najdete v tomto článku. Ve zkratce, stačí dodržovat základní pokyny, zásilku zabalit do neporušeného obalu a nemusíte mít obavy. U většiny služeb nebudete potřebovat vytisknout na balík štítek, ale pokud si vyberete službu, která to vyžaduje, štítek jednoduše vytisknete a pevně přilepíte na balík. Nebojte, pokud nemáte možnost takový štítek vytisknout, stačí si vybrat službu, která je označená "Není vyžadován tisk štítku" a v tom případě se o to postará samotný kurýr.

6-330x200

Zásilka je připravená a už ji pouze stačí předat kurýrovi. Ve většině případů není možné rezervovat přesný čas vyzvednutí. Kurýři vyzvedávají zásilky ve své spádové oblasti během dne mezi 8 a 17 hodinou a není možné určit přesný čas příjezdu právě k vám. Závisí to na spoustě okolností na trase v daný den. Na vyžádání vám rádi zjistíme očekávaný čas vyzvednutí.

7-330x200

Každou zásilku, kterou objednáte budete moci sledovat online od okamžiku jejího předání kurýrovi až po konečné doručení danému adresátovi. Každá zásilka získá unikátní trackovací kód, který vám dorazí spolu s potvrzením objednávky a díky němu budete moci kdykoli zjistit, v jakém stavu se vaše zásilka aktuálně nachází. Automatický monitorovací systém nám také pomůže odhalit případné trable, které se na cestě vyskytly a které je potřeba aktivně řešit.

8-330x200

Skvělá práce. Vaše zásilka našla svého adresáta a vy jste mu jistě udělali radost, ať už jste posílali produkt zákazníkovi nebo dárek vaším blízkým. Díky tomu, že jste balík správně zabalili a označili se kurýři mohli s příjemcem spojit a domluvit s ním bezproblémové předání balíku. Pokud se to kurýrům nepovede první den, pokusí se o opětovné doručení následující den. Většina dopravců se pokouší zásilku dodat třikrát. O doručeném stavu zásilky jste samozřejmě informováni e-mailem nebo SMS zprávou, nebo můžete zásilku monitorovat online přes Váš trackovací kód.

SPOČÍTEJTE SI CENU POŠTOVNÉHO

Stačí jednoduše zadat údaje do kalkulačky a během vteřinky dostanete nabídku pro vaší přepravu. Využijte naši kalkulačku a ušetřete čas a náklady.