Jak poslat balík

Jak poslat balík co nejlevněji?


Chcete vědět jak poslat balík co nejlevněji? Klikněte na http://nejlevnejsibalik.cz, zadejte údaje do kalkulačky a vyberte si tu nejlevnější variantu přepravy.

Stačí udělat 4 jednoduché kroky, což zvládnete během pár chvil strávených před monitorem a už jen čekáte na vyzvednutí balíku kurýrem. Poté můžete online sledovat proces transportu zásilky až po jeho doručení konečnému adresátovi.

Krok č.1 Porovnejte dopravce, vyberte a objednejte Zadejte odkud, kam a jak velký balík chcete zaslat a my vám dáme na výběr z ověřených dopravců, kteří jsou službu schopni kvalitně zajistit. Není nutné se registrovat, vyplňovat speciální formuláře nebo stát ve frontě.

Krok č. 2 Zabalte zásilku a vyčkejte na příjezd kurýra Věnujte pár chvil pečlivému zabalení a označení zásilky. Předejdete tak zbytečným poškozením nebo ztrátám. Zvolte kvalitní, neporušený obalový materiál vzhledem k přepravované zásilce a pokud je potřeba, označte ji štítkem a adresami.

Krok č.3 Kurýr vyzvedne zásilku přímo u vás doma nebo na zadané adrese Nyní stačí vyčkat na příjezd kurýra. Není zcela možné vyzvedávat balíky v určité hodiny, ale počítejte s vyzvednutím během pracovních hodin kurýra, které jsou obvykle mezi 8-17 hod. Ve většině případů není potřeba označovat zásilku štítkem, přiveze ho kurýr, který zásilku označí a potvrdí vám její převzetí.

Krok č.4 Zásilka už putuje k příjemci, vše hotovo!) Díky našemu spojení s přepravci ušetříte na přepravném 10 % oproti běžným cenám. Ať už posíláte balík po České republice nebo do zahraničí. Poté už jen můžete pohodlně sledovat zásilku online a mít přehled o doručení konečnému příjemci.

 


Share this article

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *